KDO JSME?


Jsme to my dva, Lenka a Pavel, co nosíme svoje foťáky vždy a všude sebou! Ve dvou zachytíme dvakrát tolik vzpomínek a sladíme fotografie i video do jednoho stylu. Ať už svatební, rodinné nebo firemní.
Přijedeme za Vámi! Není důležité, odkud jste. It doesn't matter what nationality you are or what language you speak. Prioritou jsou pro nás fotky, které budete s láskou prohlížet i po letech. Všechno ostatní je na diskuzi, i kilometry 🙂 Napište nebo zavolejte! Jsme taky lidi, navíc stále vysmátí, jsme pro každou srandu nebo šílenost!
----------------

JAK JE TO VLASTNĚ JINAK?Především s osobním přístupem.

Svatba pro nás neznamená jenom přijít, nafotit a odevzdat fotky. Je to Váš vysněný den a tím je důležitý i pro nás. Jsme s Vámi od začátku plánování. Klidně pomůžeme, poradíme. Přestali jsem řešit počet předsvatebních schůzek a když je mezi námi mnoho kilometrů, píšeme si a voláme.

Předsvatební focení může trvat třicet minut nebo tři hodiny. Pokud se neradi fotíte, máte prostor a čas osmělit se. Strojených fotografií a nucených póz se nebojte, s námi je focení zábava 🙂 Z předsvatebních fotografií si sami vyberete ty, které se vám líbí a my víme, co fotit k vaší spokojenosti... A co když se líbí všechny? taky možnost, rádi realizujeme všechno, co umíme.

V den D jsme s Vámi. Třeba když je potřeba zaimprovizovat, pomoct nebo podpořit. Přestože o nás nevíte, protože splýváme s davem, my víme o všem, co se kde šustne. Budeme pozorovat co se děje, smát se i plakat dojetím s Vámi, aniž bychom narušili svatební dění. Na společném focení Vám dáme prostor si alespoň na těch pár chvil užít jeden druhého bez hostů. A právě to bude námětem partnerského focení. Vy dva, jak jste spolu. Bez nuceného pózování. Nemusíte si ani nic chystat.

Na každou svatbu si s sebou vozíme svůj svatební rekvizitář. Dýmovnice různých barev, prskavky, deštníky pro strýčka příhodu, žebřík a spoustu dalších drobností.

Neřešíme čas, jestli na svatbě nejsme déle, než bychom měli. Všechno záleží na osobní domluvě, nemáme pevný čas focení. Svatba je většinou celodenní záležitost a my nikdy neodcházíme v tom nejlepším! Uděláme všechno proto, aby na fotkách byly všechny vzácné momenty tak, ať si při prohlížení za několik let vybavíte vzpomínku i s pocitem. A když se občas někde potkáme, třeba i po letech, tak se pozdravíme a pokecáme jako přátelé!


Lenka a Pavel

Napsali jste...

Telefon

737 710 794

Email

my@fotimejinak.eu

Umístění

Hranice, celá ČR