Z nuly na sto za pár měsíců

Kavárnu Café Maroszek najdete v Třinci - v budově Knihovny Třinec. Dát si tam můžete mimo jiné kávu San Pietro, pivo Baraba a dorty Ollies.

Kluci, kteří kavárnu vedou, nás oslovili ještě před oficiálním otevřením. Pochopitelně chtěli co nejúspěšnější start a ve stejném duchu i pokračovat do budoucna. Tyhle start upy máme rádi, takže jsme nabídli všechno, co umíme.
kavárna café maroszek třinec
Jako první jsme nafotili prostory a menší promo, aby měli materiál na reklamu pro slavnostní otevření. Proběhly konzultace ohledně loga a jeho převod do vektoru. Na starosti jsme měli i grafické zpracování slevových poukázek a kuponů na kávu zdarma, které využili při reklamní kampani k otevření kavárny.
kavárna café maroszek třinec platba kartou
Samozřejmě jsme pak nechyběli u slavnostního otevření, abychom zachytili atmosféru toho důležitého dne.

Průběžně jsme do Café Maroszek jezdili a tvořili jak lifestyle fotky z provozu, tak stylizované produktové fotky. Současně s focením jsme dělali různé grafické práce jako letáky, plakáty, dárkové poukazy a poukázky. kavárna café maroszek třinec

S kavárnou je spojená kultura, takže jsme tvořili i reklamní spot a fotky z vystoupení kapely Lam Trio.

Café Maroszek v Třinci a okolí zajišťuje i rauty pro společenské akce, takže jsme se několika zúčastnili a nafotili je. Kavárna tak má k propagaci rautů kvalitní podklady i do budoucna.

Na konci roku jsme ještě na přání majitelů vytvořili firemní kalendář z fotek z průběhu roku.
kavárna café maroszek třinec
To nejdůležitěší na konec: Součástí naší práce pro Café Maroszek během roku bylo také předávání zkušeností se základním focením produktů a informace, jak úspěšně fungovat na sociálních sítích a oslovovat potenciální zákazníky. Po necelém roce spolupráce je kavárna soběstačná a naše služby potřebuje už jen nárazově při složitějších plánech. Mise splněna!


Máte pocit, že Vaše podnikání by potřebovalo pořádně rozjet? Oslovovat více lidí, dostávat více zakázek? Chtěli byste zlepšit svoji prezentaci na internetu? Ozvěte se nám :)

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKATelefon

737 710 794

Email

my@fotimejinak.eu

Umístění

Hranice, celá ČR