Jak vypadala svatba v Ermi hotelu Jince?

Terka a František jsou až z Plzně. Byla to výzva, ale jsou to sympaťáci, tak jsme se ještě za tmy vydali na dalekou cestu. Svatbu si naplánovali na super místě, kterým je Ermi Hotel Jince.
svatební šaty praha
Od rána tam panovala pohodová nálada. Nevěsta i ženich se chystali každý na svém pokoji a jakmile byli oba ready, s radostí, deštníkem a trochou nervozity se vydali do lesa, kde proběhl krásný obřad. Svatba v lese, takovou jsem si moc přála fotit a musím uznat, že to byl fakt megazážitek!

Rovnou jsme využili krásného prostředí i toho, že zrovna neprší a fotili jsme skupinky. Krátkou procházkou jsme se přesunuli zpátky k hotelu a tam už novomanžele čekaly ty nám velmi známé zvyky. svatba ermi hotel jince nevěsta ženich

Přivítání novomanželů a přípitek, rozbitý talíř a společná polévka. Po výtečném obědě se hustě rozpršelo a výrazně ochladilo. Oblékly se teda bundy a proběhla svatební tombola.

My jsme mezitím nachystali fotokoutek, aby si hosté mohli udělat fotku pro novomanžele, nalepit ji do fotoalba z dílny @drobilaser a napsat přání nebo radu do společného života! Stihli jsme to akorát do krájení dortu! Byl krásný a lahodný, přesně jak má svatební dort být. párové svatební fotky ermi hotel lesní obřad

A mezitím vykouklo sluníčko, takže jsme si odběhli pro pár novomanželských fotek zpátky do lesa. Sluneční paprsky mezi stromy vytvořily krásnou atmosféru a fotky vyšly perfektně! Aby ne, poctivě jsme to nacvičili na předsvatebním focení :)

Vrátili jsme se přesně na první tanec, ten už proběhl v přístřešku, protože se znovu rozpršelo a po první sérii tanečků byl naservírovaný raut. Než se všichni najedli, setmělo se. A to byl správný čas pro prskavky!

svatba prskavky ermi hotel jince
Po nich se hrála naše oblíbená svatební hra Rok s novomanžely! A protože se tak trošku zapomnělo na hod kyticí, tak jsme zapojili naše improvizační schopnosti, zapálili mozkové buňky a vyšla z toho super akce. Nastartovalo a rozsvítilo se pár aut a tadá, házení kytice už nic nestálo v cestě. Tím jsme úspěšně dotáhli do konce poslední bod programu a začala zábava na plné pecky!

ERMI HOTEL JINCE

Oblíbené místo pro svatby ve středočeském kraji. Hotel je na okraji lesa, ve kterém taky nabízí stylový obřad. Nemusíte si tak dělat hlavu s případnými přejezdy a celou svatbu mít na jednom místě, včetně ubytování. K dispozici jsou vnitřní i venkovní prostory, místo je ale vhodné spíš pro menší až střední svatby. Okolní zástavba není, můžete se tak bavit dle libosti až do rána :) Mínus pro fotografy je bohužel častý boj se světlem.

Ermi hotel Jince


Líbí se Vám naše fotky? Sledujte nás na facebooku a instagramu, kde pravidelně přidáváme nové. 😊

Telefon

737 710 794

Email

my@fotimejinak.eu

Umístění

Hranice, celá ČR